Правила додавання посилання в каталог сайтів Тернополя та Тернопільської області

Вимоги да сайтів:

    Не приймаються до розміщення в каталозі:

  • сайти, які містять пропаганду, насилля, расову ненавсить, порнографію, варез і т.д.;
  • інші сайти сумнівного характеру;

Всі заявки ми опрацьовуємо вручну, і далеко не всі описи сайтів відправляються в каталог у тому ж виді, у якому вони до нас надійшли. Чому?

Декілька поширених помилок:

  1. Опис сайту відсутній або ж містить один рядок, наприклад: "Сайт Васі Пупкіна". Для тих, хто не знає Васю Пупкіна, це нічого не говорить, і нам доведеться самим з'ясовувати що ж то за сайт і описувати його в каталозі.
  2. Замість опису дається набір ключових слів, наприклад: "автомобілі продаж покупка авто запчастини мотори колеса"... що зводить нашу роботу над описом до попереднього пункту. Опис - це підказка для користувача, а не для пошукової машини.
  3.  Описується фірма і вид її діяльності, а не сайт цієї фірми. У такому випадку ми залишаємо короткий опис діяльності фірми, додаючи до нього опис власне самого сайта. Золота середина тут така - приблизно третина (початок опису) займає характеристика фірми, дві третини - опис сайта. Якщо на сайті немає що описувати - що ж, так і буде, але тоді незрозуміло, навіщо такий сайт потрібний.
  4. Опис занадто великий. У такому випадку нам не залишається нічого іншого як просто замінити цей текст своїм, компактним; часто - навіть не читаючи, тому що значно легше подивитися сайт і написати анотацію самому, ніж правильно порізати чужі статті.
  5. Замість опису подається відкрито рекламний текст із усіма наворотами PR-курсів. Такі описи, як рекламні оголошення, ми нещадно замінюємо власноручними описами.

Як написати антоцію, щоб вона не попала "під ніж" модератора?

  • Опис повинен бути виключно УКРАЇНСЬКОЮ МОВОЮ.
  • Опис повинен відбивати саме те, що користувач може знайти на сайті.
  • В описі не повинно міститись контактної інформації.
  • Якщо сайт описує яке-небудь підприємство, нехай опис діяльності цього підприємства йде на самому початку і по можливості - коротко.
  • В описі не повинно бути особистих займенників, наприклад: "Ми пропонуємо ...", "Ви зможете...". По-перше, це трактується нами, як рекламний хід. По-друге - уявіть собі сторінку каталогу і десяток описів різних сайтів, що буяють словами "ми" і "ви". Людина просто заплутається в тому, хто такі "ми", і чого вони хочуть від "ви". Ну а по-третє - у межах каталогу "ми" - це, у першу чергу, команда "Каталогу веб ресурсів Тернопільщини".
  • Опис не повинний бути агресивним. У каталозі знаки оклику, ВИДІЛЕННЯ тексту, і тому подібні речі не потрібні. Це ж саме стосується і назви сайту.